Tirana
clear sky
-6.5 ° C
-6.5 °
-6.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Mër
6 °
Enj
7 °
Pre
9 °
Sht
10 °
Die
11 °
E mërkurë, 8 Shkurt, 2023

Nuk fshihen më, Beniada konfirmon lidhjen e dashurisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej kohësh lart e poshtë po flitet se Beniada Nishani dhe Blerti Hajdari janë çifti më i ri.

Mirëpo, deri më tani nuk kemi pasur asnjë reagim nga vete Beniada, por as nga Blerti.

Së fundmi ka qenë vetë modelja ajo e cila në llogarinë e saj në “Instagram”, ka publikuar një foto dorë për dorë me partnerin e saj.

Në fakt ajo nuk ka vënë as emër as fytrën, por nuk e kishim të vështirë të vërtetonim se dora është e Blerti Hajdarit, falë byzylykëve.

 

Më shumë


spot_img

spot_img