Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
31 %
5.1kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Nuk fliste me të se punonte pastruese, pas sherreve të bujshme, aktorja e njohur pajtohet me motrën

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja e njohur e telenovelave turke Berguzar Korel ose ndryshe ‘Shehrezade’ prej kohësh thuhej  se nuk flet me motrën e saj sepse ajo punon pastruese. Madje këtë e konfirmoi vetë e motra, e cila quhet Zeynep.

 

 

Por më në fund këtyre thashethemeve edhe për sherre mes tyre u ka ardhur fundi sepse Berguzar dhe familja e saj janë pajtuar me motrën.

Megjithëse s’ka asgjë për t’u turpëruar me këtë profesion, familja e aktores nuk e pranonte faktin që Zeynep të punonte pastruese.

 “Ne flasim tani. Flas me mamanë dhe me Berguzaren gjithashtu. Shpresoj që kjo të jetë zënka e fundit mes nesh. Unë dua të vazhdoj punën time dhe të qëndroj larg këtyre sherreve”-ka thënë më herët motra e aktores.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img