Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1.5kmh
0 %
Hën
14 °
Mar
22 °
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
E hënë, 18 Tetor, 2021
spot_img

Nuk flisnin, Dafina i jep fund ‘armiqësisë’ me Tunën pas 7 vitesh

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

09a81743cc025b953d28bb17a8b0094b

Këngëtaret Tuna dhe Dafina Zeqiri kanë qenë mike shumë të ngushta me njëra-tjetërn. Mirpo, diçka ndodhi dhe ato nuk folën për 7 vite.

Edhe sot edhe kësaj dite nuk dihen shkaqet që çuan në zënkën e tyre. Mirëpo, duket se këngëtaret kanë hedhur pas krahëve të kaluarën dhe janë bërë sërish mikesha.
Një gjë të tillë e vërteton komenti që Dafina i ka bërë Tunës me rastin e publikimit të klipit të saj të ri.

Ky koment i Dafinës nuk ka shkuar pa u përshëndetur edhe nga fansat e këngëtarëve, të cilët i kanë lutur të bëjnë ndonjë bashkëpunim.

-640-0-5c91313464cc1.jpg

-640-0-5c913133d2497.jpg

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img