Tirana
broken clouds
24 ° C
24 °
24 °
41 %
3.1kmh
75 %
Hën
23 °
Mar
22 °
Mër
23 °
Enj
18 °
Pre
19 °
E hënë, 17 Maj, 2021
spot_img

“Nuk fle me presidentin”, Kryemadhi ia merr valles në emision: Më kishte marrë malli të kërcenim, Ilir Meta vdes për thashetheme

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetarja e LSI-së Monika Kryemadhi mbrëmjen e sotme ka qenë e ftuar në emisionin “Fiks Fare”, ku ka hyrë në emision duke hedhur vale së bashku me 2 moderatorët.

Ajoi është përgjigjur disa pyetjeve thumbuese të moderatorëve, ku ndër të tjera ka treguar se Ilir Metës i pëlqejnë shumë thashethemet, ndërsa është shprehur se gjatë fushatës nuk fle me presidentin.

Pyetje: Është Mona e Ilirit apo Iliri iMonës?

Kryemadhi: Në këtë moshë që jemi ne, s’jemi as e njërit dhe as e tjetrit.

Pyetje: Fle me presidentin? Se ai fle me Kushtetutën.

Kryemadhi: Nuk fle me presidentin. Ai është me Kushtetutën

Pyetje: Jeni martuar me dashuri apo mblesëri?

Kryemadhi: Jemi puthur në fshehtësi por nuk jemi martuar me mblesëri

Pyetje: Po që është bërë sebep PS-ja?

Kryemadhi: Normal se kemi qenë anëtarë të Ps, por sërish në 25 prill socialistët do votojnë LSI-në?

Pyetje: Do martoheshe prapë me Ilir Metën?

Kryemadhi: Këto pyetje nuk bëhen në periudhë fushatash elektorale.

Pyetje: LSI ka nxjerrë më shumë tradhtarë se çdo parti tjetër?

Kryemadhi: Kanë ikur këta që kanë ardhur dhe kanë kapur ndonjë gjë

Pyetje: Cfarë pëlqen te Rama, Basha dhe Berisha dhe çfarë nuk pëlqen te Meta.

Për Bashën: Toleranca dhe ndjenja e qytetarisë. Politikisht mund të thuhet që është pikë e dobët, por është komod në hartimin e fushatës Basha

Për Ramën: Te Rama, hajde mo po them këtë, e vdes lali Erin në dru
Për Berishën: Stoik, karizmatik dhe është qëndrestar
Për Metën: Vdes për thashetheme
spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img