‘Nuk fjeta 1 muaj’, Rudina Dembacaj tregon si e priti vajza e saj jetën e re në shtëpinë e Frrokut

Publikuar tek: showbiz-lifestyle, më 18:14 26-03-2020 ‘Nuk fjeta 1 muaj’, Rudina Dembacaj tregon si e priti vajza e saj jetën e re në shtëpinë e Frrokut

Aktorja dhe moderatorja Rudina Dembacaj është gjithmonë në qendër të mediave rozë.

Që në momentin kur ajo pranoi lidhjen me ish-deputetin Mark Frroku, çdo hap i Rudinës kthehet në lajm.

Së fundmi, aktorja ka zgjedhur t’i përgjigjet pyetjeve të ndjekësve në Instastory, ku nuk kanë munguar pyetje as për të bijën Viktoria.

Një prej fansave e ka pyetur Rudinën se si vajza u ndje gjatë shpërnguljes në shtëpinë e re, në të cilën ajo bashkëjeton me Frrokun.

Ndërkohë Dembacaj ka shkruar se Viki e pati shumë të thjeshtë të përshtatej.

‘Vikit i kisha thënë më përpara. E priti shumë mirë. Unë kisha shumë merak, 1 muaj gati nuk fjeta, por Viki eksploronte çdo cep me shumë dëshirë’, përgjigjet Rudina.

EADA2A11-1388-47B8-9A28-7446D7881052-586x1024.jpeg-586x1024.jpg88ad0ae4ca451028618dc4b73358dc03_L.jpg-640-0-5c99441ddbd81.jpg

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.010176181793213
array(1) { ["section"]=> string(102) "nuk-fjeta-1-muaj-rudina-dembacaj-tregon-si-e-priti-vajza-e-saj-jeten-e-re-ne-shtepine-e-frrokut-200189" }