Tirana
scattered clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
3.1kmh
40 %
Enj
22 °
Pre
26 °
Sht
27 °
Die
21 °
Hën
23 °
E enjte, 29 Shtator, 2022

Nuk fitoi asnjë post, Shehaj falenderon anëtarët e partisë

spot_img

Lajme të ngjashëm

Deputeti Agron Shehaj edhe pse nuk fitoi postin si nënkryetar i Partisë Demokratike, ka falenderuar anëtarët.

Ai ka falenderuar anëtarët e partisë për mbështetjen, teksa tha se me kurajon me integritet, me luftën pa kompromis ndaj korrupsionit, do ja dalim të sjellim ndryshimin.

“I uroj fituesit e zgjedhur me votë dhe falenderoj ata që më mbështetën.

Me kurajo, me integritet, me luftën pa kompromis ndaj korrupsionit, do ja dalim të sjellim ndryshimin” shkruan Shehaj.

Kujtojmë që Shehaj garoi për nënkryetarët e partisë, me Luciano Boci, Oerd Bylykbashi dhe Belind Këllicit. Garë që fitoi Boçi dhe Bylykbashi.

Më shumë


spot_img
spot_img
spot_img