Tirana
clear sky
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
77 %
0.5kmh
0 %
Die
20 °
Hën
29 °
Mar
29 °
Mër
28 °
Enj
24 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Nuk është shaka, shkoni jetoni në këtë fshat të Italisë dhe merrni 2 mijë euro

spot_img

Lajme të ngjashëm

 

Më shumë

spot_img