Tirana
clear sky
34.5 ° C
34.5 °
34.5 °
34 %
2.1kmh
0 %
Enj
35 °
Pre
39 °
Sht
33 °
Die
30 °
Hën
33 °
E enjte, 18 Gusht, 2022
spot_img

“Nuk është retorikë, është premtim”, Meta: Nëse drejtësia do funksiononte Rama do ishte në qeli ose te “Spitali 5”

spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partië së Lirisë Ilir Meta është duke zhvilluar një bashkëbisedim me gazetarët.

Teksa foli për punën e SPAK pas denoncimeve të LSI për inceneratorët, Meta tha nëse dreejtësia do funksiononte Edi Rama do të ishte në qeli.

albsig

“Fakti që vazhdon pagesa e inceratorëve është përgjigjia më e mirë për pyetjen tuaj. Drejtësinë do ta vërë në lëvizje populli. Kjo është një histori pa kthim. Rama do e shohë se ku do përfundojë. Nën këmbët e popullit të Lirisë. Nuk është retorikë, është premtim. Nëse do kishte drejtësi do ishte në qeli. Ose në dhomën 4, në spitalin 5 edhe atje me policinë te dera dhe mjekun te koka. Kujton se duke mbajtur peng drejtësinë, do mbajë peng popullin, por do përfundojë nën këmbët e tyre” tha Meta.

 

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img