Tirana
few clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
94 %
1kmh
20 %
Enj
26 °
Pre
25 °
Sht
24 °
Die
25 °
Hën
25 °
E enjte, 1 Qershor, 2023

Nuk është Mozziku, ky mashkull gdhend në trup portretin dhe emrin e Loredanës

Lajme të ngjashëm

Loredana Zefi është një ndër këngëtaret më të pëlqyera dhe më të përfolura.

Loredana përflitet shpesh në mediat rozë edhe për marrëdhënien me Mozzikun, me të cilin ka një vajzë.

Këngëtarja ka treguar gjithmonë se është shumë e lidhur me familjen, ndërkohë që ditën e sotme ka prekur gjesti i vëllait të saj.

Frenku, vëllai i vogël i Loredanës ka gdhendur në krah portretin e Loredanës dhe emrin e saj.

Ndërkohë që këtë surprizë Loredana e ka publikuar në Instastory.

fghgvj.png

-640-0-5b1c3520d16bb.jpg


Më shumë