Tirana
clear sky
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
87 %
1kmh
0 %
Sht
16 °
Die
17 °
Hën
15 °
Mar
13 °
Mër
9 °
E shtunë, 1 Prill, 2023

Nuk është makinë as shtëpi, Gjiko i bën vetes dhuratë tepër luksoze

Lajme të ngjashëm

Pak muaj më parë, reperi i njohur Gjiko dhe moderatorja Elita Rudi u bën prindër të një djali që quhet Zëri.

Siç dhe i kemi parë në profilet e tyre ata pëlqëjnë shumë të udhëtojnë madje dhe së fundmi ato bënë udhëtimin e tyre të parë me Zërin në një vend të ngrohtë bregdetar.

E duke qënë të aposionuar mbas udhëtimeve, sot reperi ka publikuar në Instastory dhuratën luksoze që do t’i bëjë vetes.

Gjiko ka planifikuar të blejë një jaht të bardhë, fotot e të cilit i ka ndarë me ndjekësit.

“Së shpejti jahti me 900 kuaj fuqi” shkruan ai krahas foto.

 

 

auto_-640-0-5cd401a6b2cfb1557398813.jpgauto_-640-0-5cd401a5bb6b11557398812.jpg

 

 

 

 

Më shumë