Tirana
clear sky
22 ° C
22 °
22 °
49 %
2.6kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
24 °
Sht
24 °
Die
26 °
Hën
25 °
E enjte, 6 Maj, 2021
spot_img

“Nuk është ashtu siç duket”, Gjykata e Fierit merr vendimin për Mbarim Xhemali, shfrytëzonte lokalin për prostitucion

spot_img

Lajme të ngjashëm

Gjykata e Fierit ka dhënë masën “arrest me burg”, për për 59-vjeçarin Mbarim Xhemali.

Xhemali akuzohet se lokalin e tij të marrë me qira e shfrytëzonte për prostitucion.

Bëhet me dije se Xhemali nuk e ka pranuar akuzën në Gjykatë duke thënë se “ngjarja nuk është ashtu siç duket”.

Kujtojmë që Xhemali u arrestua dy ditë më parë, pasi lokalin e shfrytëzonte për prostitucion në Fier. Gjithashtu u proceduan penalisht edhe dy gra njëra 33 vjeçe dhe një shtetase 55 vjeçe, të cilat janë kapur në flagrancë në lokalin e marrë me qira nga 59-vjeçari.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img