Tirana
few clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
47 %
5.1kmh
20 %
Pre
25 °
Sht
29 °
Die
31 °
Hën
33 °
Mar
35 °
E premte, 18 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Nuk e siguroi dot mandatin e deputetit, Kujtim Gjuzi ultimatum Ilirjan Celibashit

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kryetari i Partisë Kombëtare Konservatore Kujtim Gjuzi kërkon që të hapen kutitë e votimit me fletët e pavlefshme.

Ndonëse mori vetëm 3 vota në zgjedhjet e 25 prillit dhe nuk siguroi një karrige në parlament, Gjuzi mesa duket nuk mund të pranojë “rezultatin fatal” që partia e tij mori të dielën e 25 prillit nga qytetarët shqiptarë. 

Përmes një statusi në Facebook ai i ka kërkuar kryekomisionerit të KQZ-së, Ilirjan Celibashi, që të hapë kutitë me fletët e votimit të pavlefshme.

“Partia kombetare konservatore Albania” deklaron zyrtarisht: kryekomisioner I. Celibashi hap kutite me fletevota te pavleftesheme”, shkruan Gjuzi në Facebook.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img