Tirana
clear sky
15 ° C
15 °
15 °
47 %
1.5kmh
0 %
Mër
15 °
Enj
17 °
Pre
14 °
Sht
15 °
Die
20 °
E mërkurë, 21 Prill, 2021
spot_img

“Nuk e prita që më shet për 3.99 euro”, Bearti i zhgënjyer nga Tea, bën paralajmërimin e fortë: Po luan viktimën, tani është rradha ime të…

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Historia e Teas dhe Beartit tashmë është kthyer në një tenelovelë. Po aq zhurmë sa bëri lidhja e tyre të njëjtën gjë bëri dhe ndarja e çiftit. 

Atëhere kur dukeshin aq të lumtur dhe të dashuruar çifti i dha fund lidhjes së tyre pa dhënë asnjë arsye.

Mirëpo, së fundmi ka qenë Tea ajo e cila ka rrëfyer historinë e saj të ndarjes nga Berati, por ky rrëfim I saj nuk i ka pëlqyer aspak Beartit, I cili përmes një instastory ka reaguar mjaft i revoltuar dhe i zhgënjyer.

“Nuk e prita që më shet për 3.99euro. Por, meqënëse patë dëshirë ta bëjë publike çdo histori i ka dy anë. Faji gjithmoneë mbetet jetim. Tani as unë më nuk do të qëndroj i heshtur, do të tregoj edhe unë pjesën time.

 “Nuk i dua dramat dhe nuk i dua njerëzit të hynë në privatësinë time. Për këtë arsye kam qëndruar i heshtur jo se nuk di e skam çka me folë. Meqenëse Tea luan kartën e viktimës përsëri edhe me mua. Tani është rradha ime të flas se nuk është ashtu. Kjo kundërpërgjigje duhet të jetë një paralajmërim, krahas së cilës ka shoqëruar një numërim prapa në mesnatën e nesërme, atëherë ku ndoshta ai do të japë versionin e tij të ndarjes nga Tea,” shkruan Bearti.

Ky rrëfim I Teas është bërë në aplikacionin më të ri të “Përputhen”, aktivizimi I të cilit bëhet kundrejt një pagese prej katër eurove.

Këtë prag-zgjedhjesh, kemi hapur sondazhin për të parë se ku është mbështetja juaj ndaj partive dhe kandidatëve përkatës. Klikoni këtu për të votuar dhe për të aksesuar statistikat e deritanishme.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img