Tirana
clear sky
38.5 ° C
38.5 °
38.5 °
19 %
4.1kmh
0 %
Die
36 °
Hën
37 °
Mar
37 °
Mër
39 °
Enj
38 °
E diel, 1 Gusht, 2021

“Nuk e mendova kurrë që do ikje kaq shpejt, më copëtove shpirtin”, moderatorja e sportit humb babin dhe prek me fjalët

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditë zie për moderatoren e sportit Vilma Masha. Vilma ka humbur njeriun më të shtrejtë, babain e saj.

Lajmin e trishtë e ka bërë me dije vetë bukuroshja me anë të një postimi në rrjetet sociale. Ajo ka postuar një foto, ku shihet e veshur me vello me në krahë babain.

“Babiiii, babi im i shtrenjtë nuk e mendova kurrë që do ikje kaq shpejt, më copëtove shpirtin. Të dua në pafundësi,” shkruan moderatorja në postimin e saj.

Ndër të tjera ajo ka njoftuar se varrimi bëhet sot në orën 11:00 në Tufinë.

Screenshot 1 43

Më shumë

spot_img
spot_img