Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

Nuk e keni plotësuar ende Lotarinë Amerikane? Ambasada e SHBA njofton qytetarët: Kini kujdes…

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ambasada e SHBA në Tiranë ka bërë një njoftim për qytetarët shqiptarë, lidhur me aplikimet për Lotarinë amerikane.

Përmes një postimi në faqen zyrtare, ambasada iu kujton qytetarëve se për të plotësuar Lotarinë nuk nevojitet asnjë pagesë. Aplikimet do të jenë të hapura deri më datën 10 Nëntor.

Po regjistroheni për Llotarinë Amerikane? Ju duhet të përgatisni dhe të dërgoni aplikimin tuaj. Kini kujdes nga ata që duan t’ju ndihmojnë për para. https://dvprogram.state.gov”, shkruhet në faqen zyrtare të ambasadës amerikane.  

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img