Tirana
clear sky
21.5 ° C
21.5 °
21.5 °
68 %
3.1kmh
0 %
Sht
20 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
Mër
27 °
E shtunë, 12 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Nuk e ftoi t’i bashkohet, avokati i njohur mërzitet me Kreshnik Spahiun: Ai bën sikur ne s’ekzistojmë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

4e85d6dae7ee9a525abf1d28742eb68a

Kreshnik Spahiu paralajmëroi sot rikthimin në politikë dhe i bëri thirrje 20 partive të vogla të bashkohen kundër tre forcave politike të mëdha PS, PD, LSI.

Por në listën e partive që Spahiu i ftonte, nuk ishte ajo e avokatit të njohur Altin Goxhaj. Ky i fundit thotë se nuk i intereson që s’e kanë ftuar duke i quajtur edhe këto parti të vogla si trafikante votash.

“Kreshniku bën sikur s’ekzistojmë. Emri i partisë tonë nuk ishte aty. Por kur pashë disa parti aty që kanë trafikuar vota, nuk kam çfarë diskutoj për këtë temë. Estabishment është Rama, Basha, Monika, por edhe këto bishta janë estabishment, edhe Kreshniku vetë. A s’ka qenë ai në KQZ-në që bëri vjedhjen më të madhe të zgjedheve?!”, tha Goxhaj në Fax News.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img