Tirana
few clouds
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
88 %
1kmh
20 %
Sht
27 °
Die
22 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
24 °
E shtunë, 1 Tetor, 2022

Nuk e fitoi dot betejën me kancerin, ndërron jetë aktorja e njohur

spot_img

Lajme të ngjashëm

Aktorja e njohur Jossara Jinaro, ka ndërruar jetë në moshën 48-vjeçare.

Aktorja prej disa kohësh po përballej me sëmundjen e rëndë të kancerit, betejë të cilën nuk ka arritur ta fitojë duke mbyllur kështu sytë përgjithmonë.

Aktorja njihet për rolet e saj në filmat Judging Amy, Devil’s Rejects , Havoc , Ten Tricks , Fly Boys , World Trade Center dhe filmin hip hop Go For It!

Paraqitjet e tjera televizive përfshinin drama Smith, The Closer and Southland , dhe komedinë Trophy Wife .

Më shumë


spot_img
spot_img

spot_img