Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
88 %
1kmh
0 %
Die
27 °
Hën
25 °
Mar
26 °
Mër
26 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

Nuk e fitoi betejën me sëmundjen, ndërron jetë 28-vjeçarja

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

99b2de2d9226058cb783dabdcc61e622

Një lajm i hidhur vjen mëngjesin e sotëm nga Kosova, ku një 28-vjeçare ka ndërruar jetë.

28-vjeçarja nga Ferizaj, Floriana Musliu, e cila vuante nga një sëmundje e rëndë ka vdekur në orët e para të mëngjesit të sotëm.

Lajmin e hidhur e kanë bërë me dije familjarët e saj me anë të postimeve në rrjetet sociale.

“Te Zotit jemi dhe tek ai do te kthemi. Shok dashamir para pak qastesh ia derzoi shpirtin Zotit Floriana Musliu vajza e Mialim Musliut(vajza e djalit migjes). Varrimi eshte ne fshatin Sadovine e jerlive ne ora 15:00”, ka shkruar ai.

Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img