Tirana
overcast clouds
11.5 ° C
11.5 °
11.5 °
71 %
2.6kmh
90 %
Sht
11 °
Die
12 °
Hën
11 °
Mar
9 °
Mër
10 °
E shtunë, 4 Dhjetor, 2021
spot_img

“Nuk durohet më”, Lefter Maliqi nuk përmbahet për Qeverinë e re: Rroftë Rilindja e k…. Ramziu e trodhi PS-në

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ish-deputeti Lefter Maliqi reagon për Qeverinë e re, emrat e së cilës u bënë publik sot nga kryeministri Edi Rama. “Nuk durohet më”, shkruan Maliqi, ndërsa thotë se Opozita duhet të reagojë dhe “t’i thërrasë mendjes”.

“Rrofte Rilindja e k….(kukullave)! Ramziu e trodhi PS, i perdori, i keperdori e i flaki socialistet. Qeveria pa moral e degraduar me 12 ministre kukulla dhe 5 ministra vegla qorre”, shkruan ndër të tjera Lefter Maliqi.

Shkrimi i Lefter Maliqit:

Rrofte Rilindja e k….(kukullave)! Ramziu e trodhi PS, i perdori, i keperdori e i flaki socialistet. Qeveria pa moral e degraduar me 12 ministre kukulla dhe 5 ministra vegla qorre. Lamtumirë Tao tao e ciu ciu.Ramziu tallet me shqiptaret, perbuz dhe ironizon opoziten. Duhet rrezuar sa me pare. Po na drejton djalli, injoranca, krimi, imoraliteti, oligarket.

Vendi ska te ardhme,droga , krimi, shpopullimi, vjedhjet, abuzimet, pasurimi i pakices mafioze, blerja e zgjedhjeve ne bashkepunim me bandat jane objektivat e kryemafiozit me poture te degjeneruarit te Surrelit.

Frikacaku, krymanipulatori i nenshtrohet disa nderkombetareve dhe nenshtron popullin e vet, e tradheton e keq-qeveris, e varferon, e detyron rinine te largohet, mbush vendin me te huaj. Djalli do goditje atje ku se pret, s’durohet me. Opozita ti therras mendjes koha per reagim, per mbrojtjen e demokracise dhe interesave jetike te vendit.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img