Tirana
broken clouds
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
54 %
5.1kmh
75 %
Die
26 °
Hën
25 °
Mar
25 °
Mër
27 °
Enj
27 °
E diel, 13 Qershor, 2021
spot_imgspot_img

“Nuk duam të dëgjojmë përralla”, anëtari i dehur i PD-së i ndërpret fjalën Edith Harxhit në Korçë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kandidatja për kryetare e Partisë Demokratike, Edith Harxhi, ditën e sotme ka zhvilluar një takim me anëtarësinë e PD-së në Korçë.

Ajo ka qenë e shoqëruar nga kryetari i Këshillit Kombëtar të PD-së, Bujar Nishani, teksa ka shpalosur programin e saj para anëtarëve të PD-së.

Por në 2 momente fjala e saj është ndërprerë nga një person i pranishëm në mbledhje, i cili komentonte fjalimin e Harxhit duke thënë “nuk duam të dëgjojmë përralla”.

Burime për mediat thonë se anëtari i PD-së që ka ndërprerë Harxhin ka qenë i dehur dhe është nxjerrë nga mbledhja.


Më shumë

Lajmet e fundit

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img