Tirana
clear sky
5.5 ° C
5.5 °
5.5 °
87 %
1.5kmh
0 %
Enj
22 °
Pre
22 °
Sht
22 °
Die
20 °
Hën
17 °
E enjte, 28 Tetor, 2021
spot_img

‘Nuk doja, nuk di si e kam bërë’ Violeta rrëfen ku e gjeti pistoletën me të cilën qëlloi me 4 plumba të shoqin

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pendesa e Violeta Donajt nuk ka mjaftuar për të bindur trupën gjykuese në Kurbin e cila ka vendosur masën e sigurisë “burg pa afat për 35 vjeçaren që vrau me armë zjarri Kujtim Donajn, burrin e saj.

“Nuk doja, nuk e di si e kam bërë”, ka gruaja e penduar në gjykatën e Kurbinit ndërsa ka rrëfyer se i shoqi e rrihte.

“Më keqtrajtonte, kishte filluar të luante bixhoz dhe po na shkatërronte. I linte të gjitha lekët në kumar!”, tha Violeta nëne e dy fëmijëve 7 dhe 14 vjeç.

Sakaq gruaja ka rrëfyer se pistoletën me të cilën kreu krimin ia kishte marrë të shoqit në makinë.

Ditën e diel më  17 qershor 2018, Violeta Donaj nga  Rrësheni, hyri në tregun e Milotit me pistoletë në dorë dhe pas një konflikti qëlloi të shoqin me 4 plumba duke e lënë të vrarë.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img