Hapësire reklamuese

Showbiz & Lifestyle

Nuk do të prisni gjatë, zbulohet se kur do të nisë “Big Brother Vip 3”

Shkruar nga Newsbomb
Nuk do të prisni gjatë, zbulohet se kur do të nisë

Teksa “Big Brother VIP” 2 mbaroi, Sara Hoxha ka thënë se do të ketë një edicion të tretë të Big Brother VIP dhe pritet të startojë në periudhën vjeshtë-dimër të 2023.

Gjatë një interviste për “Shqipëria Live”, producentja zbuloi se pas verës do të kemi rikthimin e spektaklit më të ndjekur në Shqipëri, ndryshe nga edicioni i kaluar i cili nisi në dhjetor të 2022.

Ndër të tjera, Sara tha se nuk e di nëse do të ketë më konkurrentë si Luz Ejlli, i cili u kthye në kryefjalën e mediave shqiptare duke mos lënë pa përfshirë as të vogël dhe të madh në vorbullën e diskutimeve lidhur me këtë format.

Më herët, edhe regjisori Eduard Grishaj lajmëroi se pas pushimeve ata do nisin punën për Big Brother Vip 3.

“Tani sa e mbaruam, por mendoj se shumë shpejt do të nis puna përgatitore për BBV3”, u shpreh ai.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese