Tirana
clear sky
17.5 ° C
17.5 °
17.5 °
65 %
0.6kmh
0 %
Mar
16 °
Mër
21 °
Enj
18 °
Pre
21 °
Sht
23 °
E martë, 18 Maj, 2021
spot_img

Nuk do ta dalloni se kush është Bieta, zbulohet sozia e moderatores (FOTO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

69dacb1eeee4af30f76039f397d1673f

Bieta Sulo është një ndër moderatoret më të pëlqyera të momentit.

Ajo përveç se është aktive çdo ditë në ekran, shfaqet shumë shpesh në rrjetet sociale.

Këtë herë Bieta ka publikuar në ‘Instastory’ një screenshot të një bisede që ka bërë me një nga ndjekëset e saj.

Ajo i ka dërguar Bietës një foto të aktores së njohur indiane Neha Sharma dhe ngjashmëria mes tyre është e madhe.

Dy bukuroshet nuk dallohen nga njëra-tjetra.

Bieta mesa duket ka gjetur sozinë e saj dhe për këtë nuk ka dyshim.

Screenshot_3.jpg

Screenshot_4.jpg

biee.jpg

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img