Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
72 %
5.1kmh
75 %
Die
15 °
Hën
13 °
Mar
8 °
Mër
10 °
Enj
13 °
E diel, 28 Nëntor, 2021
spot_img

Nuk do ta besoni, por ky është mashkulli më seksi në botë për vitin 2021

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ylli hollivudian Paul Rudd është shpallur mashkulli më seksi në botë për vitin 2021. Rudd, i njohur për rolet kryesore në filmat “Ant-Man”, “This is 40” dhe “Clueless”, u zbulua si fituesi i këtij viti të martën mbrëma në “The Late Shoë Ëith Stephen Colbert”.

Jam i vetëdijshëm se kur njerëzit dëgjojnë se jam zgjedhur për këtë, do të thoshin: “Çfarë?”. Kjo nuk është përulësi e rreme. Ka kaq shumë njerëz që duhet ta kenë këtë para meje.”, u shpreh aktori për revistën People.

“Unë shpresoj se tani më në fund do të jem i ftuar në disa nga ato darka me George Clooney dhe Brad Pitt e Michael B Jordan. Mendoj se do të jem shumë më tepër në jahte. Jam i emocionuar për këtë”, tha Rudd.  

Rudd luan në filmin e Sony “Ghostbusters: Afterlife”, i cili pritet të dalë në kinema këtë muaj. Ai gjithashtu luajti në “Role Models”, dhe luajti një rol artistik si Mike Hannigan në hitin “Friends”.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img