Tirana
clear sky
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
93 %
1kmh
0 %
Sht
27 °
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
29 °
Mër
27 °
E shtunë, 25 Shtator, 2021
spot_img

Nuk do ta besoni me se merret sot vrasësi personal i Pablo Eskobarit

spot_img

Lajme të ngjashëm

“Të vrasësh, të vendosësh bomba është shumë e lehtë. Unë jam një ekspert në pengmarrje dhe çdo gjë të jashtëligjshme”, thotë ai.

Megjithëse ai jeton në të njëjtin qytet ku edhe ka kryer qindra vrasje, duket se nuk i trembet vdekjes.

“Është në duart e Zotit dhe unë kam miq të fuqishëm që më mbrojnë”. /Newsbomb.al

Më shumë

spot_img