Tirana
broken clouds
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
87 %
5.7kmh
75 %
Pre
12 °
Sht
13 °
Die
12 °
Hën
12 °
Mar
8 °
E premte, 3 Dhjetor, 2021
spot_img

“Nuk do ketë Zot që ta shpëtojë”, Rezart Taçi: Do vij në Shqipëri të më arrestojnë që t’ia jap kënaqësinë dikujt

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Biznesmeni Rezxart Taçi, i shpallur në kërkim nga SPAK pasi akuzohet për pastrim parash dhe grup të strukturuar kriminal, ka deklaruar se do të kthehet në Shqipëri që të arrestohet, pasi sipas tij, do që t’ia japë këtë kënaqësi dikujt.

Do të vij në Shqipëri që t’i jap kënaqësinë dikujt që të jem i arrestuar për ca kohë, që të kënaqën disa persona dhe ta mbyllin, të mos harxhojnë para të pista…”, u shpreh Taçi në Abc, teksa nuk dihet cilit i drejtohet biznesmeni me këto fjalë.

Ai shtoi se për momentin ka vetëm indicie për personin që ia ka bërë këtë akuzë, teksa tha se në momentin që do të ketë fakte, këtë person nuk do të ketë Zot që ta shpëtojë.

“Ditën që do të kem faktin nuk do të ketë Zot, fe dhe normë burrërore që do ta shpëtojë. Kur të kem fakte do të jeni të informuar. Ka vite që më kërkon familja që të kërkoj azil politik,” tha ai.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img