Tirana
overcast clouds
9.5 ° C
9.5 °
9.5 °
87 %
1.5kmh
100 %
Pre
15 °
Sht
16 °
Die
13 °
Hën
17 °
Mar
16 °
E premte, 2 Dhjetor, 2022

Nuk dëgjon këshillat e mjekut, ja çfarë bën 97 vjeçarja

spot_img

Lajme të ngjashëm

Robertina Houbrechts është e moshuara nga Belgjika, e cila bën diçka ndryshe nga të gjitha moshatare e saj.

97 vjeçarja konsumon 22 birra në ditë për të qëndruar në formë.Robertina shprehet se kur zhytet në kujtimet e së shkuarës kalon dhe numrin  22 të birrave.

Pavarësisht se ajo ka vendosur ka të mos dëgjojë këshillat e mjekut, është në formë shumë të mirë shëndetsore.

Më shumë
spot_img
spot_img