Tirana
clear sky
26.5 ° C
26.5 °
26.5 °
57 %
2.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
31 °
Enj
31 °
Pre
31 °
Sht
30 °
E martë, 24 Maj, 2022
spot_img

Nuk arriti të çonte Shqipërinë në finale, vjen reagimi i parë i Ronela Hajatit: Unë fitova publikun, ata kanë gjithmonë të drejtë

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ronela Hajati nuk arriti që të siguronte një vend për Shqipërinë në finlen e Eurovision 2022.

Ndonëse edhe më herët këngëtarja ishte shprehur se nuk mendonte se do të shkonte në finale, kjo për arsyet e sulmeve ndaj performancës së Shqipërisë nga Eurovision, sërish një shpresë e vogël ndodhej tek Ronela dhe te të gjithë ne.

Përfundimi i eksperiencës së saj në gjysëmfinale si duke e ka mërzitur paksa Ronela, e cila pasi përfundoi nata e parë ndau me ndjekësit një postim.

Teksa  postoi një foto përkrah balerinëve të saj, Ronela shkruan se edhe nëse do të shkonte në finale, do të ishte e fundit në listë. Po ashtu, ajo është e bindur se ka fituar zemrën e publikut.

“Edhe sikur të isha në finale do të isha i fundit! e di! Por sasia e dashurisë që kam marrë është e madhe! Unë fitova Eurovizionin sepse fitova publikun! Dhe ata kane gjithmonë të drejtë! TE DUA “,  shkruan Ronela.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img