Tirana
clear sky
18 ° C
18 °
18 °
82 %
1kmh
0 %
Mar
26 °
Mër
20 °
Enj
20 °
Pre
21 °
Sht
19 °
E martë, 11 Maj, 2021
spot_img

Nostalgji dhe stil, dhjetra makina RETRO “pushtojnë” qytetin e Elbasanit

spot_img

Lajme të ngjashëm

Zhurma e makinave të vjetra i është rikthyer qytetit të Elbasanit. Teksa, qytetarët nostalgjikë kanë mbushur bulevardin te “Kalaja e Elbasanit”  aty ku dhe ku mjetet kanë parkuar.

Makinat, një ndërthurje e bukur e traditës, bashkëkohores dhe të vjetrës, janë vizituar nga qytetarë të shumtë që fiksuan në telefonat e tyre fotografi para këtyre makinave.

Në redaksinë e newsbomb.al kanë ardhur pamje nga atmosfera krejt ndryshe e krijuar këtë të dielë në një kohë kur vendi po përballet me pandeminë e Covid-19.

spot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img