Tirana
light rain
23.5 ° C
23.5 °
23.5 °
78 %
5.7kmh
75 %
Die
24 °
Hën
26 °
Mar
29 °
Mër
30 °
Enj
31 °
E diel, 29 Maj, 2022
spot_img

Nora Malaj “sfidon” dhunën

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Pas këtyre ditëve të lodhshme, zv. ministrja e Arsimit Nora Malaj, ka zgjedhur t’i dedikohet pak vetes dhe pamjes së saj të jashtme.

Do thoni ju: Po pse na paskan qenë kaq të lodhshme këto ditë për zonjën Malaj?

Po ja, skandali i dhunës në shkolla… Pak ju duket?! Norës iu desh të mbante përgjegjësinë e saj si zëvendëse ministre. Jo se doli dhe tha se mbante përgjegjësi  jo, por sepse iu desh të jepte gjithë ato intervista e të merrte pjesë në gjithë ato debate mbi këtë çështje.

Parukieri i saj është kujdesur që Malaj të ketë një “look” ndryshe nga ai i dhunës dhe…mesa duket ja ka dale.

Kjo zonjë kaq sharmante, vetëm me dhunën që s’ka lidhje!

 

A.M

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
spot_imgspot_img
spot_img