Tirana
few clouds
21 ° C
21 °
21 °
49 %
3.1kmh
20 %
Pre
24 °
Sht
25 °
Die
27 °
Hën
26 °
Mar
26 °
E premte, 7 Maj, 2021
spot_img

Noka, Ristani dhe Olli shkojnë te Komisariati Nr.1, largohen nga protestuesit e shoqërisë civile

spot_img

Lajme të ngjashëm

40316990ffd8b2710b7cd6c36199c17f

Prortestuesit e shoqërisë civile janë revoltuar nga prania e deputetëve të opozitës pranë ambienteve të Komisariatit Nr.1 në Tiranë, ku presin prej orësh lirimin e shokëve të arrestuar.

Arben Ristani, Flamur Noka dhe Leonard Olli kanë shkuar pranë Komisariatit por janë pritur me thirrjet “larg politika nga protesta” duke kërkuar largimin e tyre.

Mësohet që deputetët e opozitës të kenë thënë se kishin shkuar pranë Komisariatiti pasi aty ndodhen të arrestuar edhe disa aktivistë të tyre. Ata janë larguar pas pak minutash.

spot_img

Më shumë

PËRGJIGJU

Ju lutemi shkruani komentin tuaj!
Ju lutem shkruani emrin tuaj këtu

Lajmet e fundit

spot_img
spot_img
spot_img
spot_img