Noka, Ristani dhe Olli shkojnë te Komisariati Nr.1, largohen nga protestuesit e shoqërisë civile

Publikuar tek: politike, më 20:50 06-03-2016 Noka, Ristani dhe Olli shkojnë te Komisariati Nr.1, largohen nga protestuesit e shoqërisë civile Foto ilustruese

Prortestuesit e shoqërisë civile janë revoltuar nga prania e deputetëve të opozitës pranë ambienteve të Komisariatit Nr.1 në Tiranë, ku presin prej orësh lirimin e shokëve të arrestuar.

Arben Ristani, Flamur Noka dhe Leonard Olli kanë shkuar pranë Komisariatit por janë pritur me thirrjet “larg politika nga protesta” duke kërkuar largimin e tyre.

Mësohet që deputetët e opozitës të kenë thënë se kishin shkuar pranë Komisariatiti pasi aty ndodhen të arrestuar edhe disa aktivistë të tyre. Ata janë larguar pas pak minutash.

Sondazh

Article Logic
Execution time: 0.0096030235290527
array(1) { ["section"]=> string(100) "noka-ristani-dhe-olli-shkojne-te-komisariati-nr-1-largohen-nga-protestuesit-e-shoqerise-civile-34396" }