Tirana
few clouds
19.5 ° C
19.5 °
19.5 °
42 %
1kmh
20 %
Die
18 °
Hën
17 °
Mar
11 °
Mër
12 °
Enj
12 °
E diel, 2 Prill, 2023

Noka poston foton e Ramës me familjen: U tha shqiptarëve që është me grip, nuk do shpëtosh dot

Lajme të ngjashëm

Deputeti i PD, Flamur Noka ka postuar foton që Edi Rama ka publikuar pak më parë në rrjetet sociale, ku shfaqet me familjen në Bogë.

Noka poston foton e Ramës në rrjetet sociale dhe shkruan se kryeministri tha se është sëmur kur doli skandali i McGonigal.

Sipas tij Rama fshihet për mos folur për skandali, teksa e paralajmëron se nuk do të shpëtojë dot, pasi po vjen protesta e 11 shkurtit.

“A ju tha shqiptareve se ishte me grip qe kur doli skandali Mc Conigal…Gripi i FBI e beri te fshihet…..Nuk i shpeton dot joooo….Me 11 Shkurt ora. 12…..” shkruan Noka në postimin e tij.

Më shumë