Hapësire reklamuese

Foto e Ditës

Noka i vë flakën fletëve, tenton të djegë karriget e Kuvendit

Shkruar nga Newsbomb
Noka i vë flakën fletëve, tenton të djegë karriget e

Deputeti i PD, Flamun Noka i ka vënë flakën fletëve duke ndezur zjarr, më pas ka tentuar të djegë dhe karriget.

Garda ndërhyri në kohë në mënyrë që kjo situatë të mos përshkallëzohej.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese