Tirana
broken clouds
21.3 ° C
21.3 °
21.3 °
74 %
1.3kmh
54 %
Sht
29 °
Die
29 °
Hën
28 °
Mar
27 °
Mër
25 °
E shtunë, 18 Shtator, 2021
spot_img

Noizyn e “rrëmben” euforia, reperit nuk i mbajnë këmbët në mes të skenës, rrëzohet gjatë koncertit (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Bregdeti shqiptar gjatë këtyre ditëve të nxehta të verës është i mbushur me koncerte dhe artistë të cilët performojnë deri në orën e lejuar nga policia për shkak të masave të vendosura për parandalimin e Covid-19.

Së fundmi Noizy ka përjetuar një moment të pakëndshëm gjatë një koncerti. Në një video të publikuar në rrjet, reperi shihet teksa po performonte në skenë dhe si duket nuk e ka kontrolluar dot veten nga adrenalina dhe është rrëzuar nga skena.

Është dashur ndërhyrja e trupërojave për ta rikthyer përsëri reperin në skenë dhe të vazhdojë performacën e tij sikur të mos kishte ndodhur asgjë.

Noizy është një prej artistëve  të cilëve gjatë performancave të tij hidhet mbi turmën e fansave, mirëpo ky rast nuk ka qenë aspak i tillë pasi duke qartë që reperi ka humbur kontrollin.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img