Tirana
clear sky
22.5 ° C
22.5 °
22.5 °
68 %
2.1kmh
0 %
Enj
40 °
Pre
39 °
Sht
39 °
Die
42 °
Hën
37 °
E enjte, 29 Korrik, 2021

Noizy pas plagosjes: Dua të jem shembull i mirë për fansat

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Noizy ka reaguar sërish pas ngjarjes në Prishtinë, ku ai dhe shoku i tij, Varrosi, mbetën të plagosur. Reperi ndodhej mbrëmjen e djeshme në kryeqytetin e Kosovës për të marrë pjesë në spektaklin “Zhurma Show”.

Noizy dhe bashkëpunëtorja e tij, Enca, janë vlerësuar me katër çmime në këtë spektakël dhe për reperin ky është shembulli që ai kërkon të transmetojë të fansat e tij, ndonëse ndonjëher i duhet të mbrojë veten dhe të afërmit e tij.

“Edhe një herë doja të falenderoja të gjithë fansat tanë. Katër çmime shkojnë vetëm për ju. Ky është shembulli që dua të jap çdo herë, por ndonjëherë më duhet të mbroj veten dhe të afërmit e mi. Ju dua. Enca jam krenar për ty”, shprehet Noizy.

Disa ditë më parë Noizy u përfshi në një përplasje të armatosur me reperin tjetër, Cozman. 

Më shumë

spot_img
spot_img