Tirana
broken clouds
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
75 %
1.5kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
11 °
Pre
12 °
Sht
9 °
E martë, 31 Janar, 2023

Noizy dhe Seven lenë nam në aeroport, sajojnë rënkimet e një femre gjatë aktit (VIDEO)

spot_img

Lajme të ngjashëm

Ditët e fundit qarkullojnë në mediat sociale disa video të cilat tregojnë Noizy-n dhe Seven-in duke bërë shaka me njëri tjetrin, por kjo në aeroportin e Zyrihut i ka tërhequr vëmendjen të gjithëve.

Dy reperët kanë vendosur të bejnë një shaka në aeroportin e Zyrihut, pas idesë së Seven-it. Video tregon kurrizin e Seven Saraçi ndërkohë që dëgjohet qartë një zë femre duke rënkuar. Gjatë video-s që ka publikuar reperi Noizy, kuptohet se zëri vjen nga Seven-i dhe dy artistët ia plasin së qeshuri.

{mp4}31828{/mp4}

Më shumë


spot_img
spot_img