Hapësire reklamuese

Aktualitet

Noizy dhe Seven lenë nam në aeroport, sajojnë rënkimet e një femre gjatë aktit (VIDEO)

Shkruar nga Newsbomb

Ditët e fundit qarkullojnë në mediat sociale disa video të cilat tregojnë Noizy-n dhe Seven-in duke bërë shaka me njëri tjetrin, por kjo në aeroportin e Zyrihut i ka tërhequr vëmendjen të gjithëve.

Dy reperët kanë vendosur të bejnë një shaka në aeroportin e Zyrihut, pas idesë së Seven-it. Video tregon kurrizin e Seven Saraçi ndërkohë që dëgjohet qartë një zë femre duke rënkuar. Gjatë video-s që ka publikuar reperi Noizy, kuptohet se zëri vjen nga Seven-i dhe dy artistët ia plasin së qeshuri.

{mp4}31828{/mp4}

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese