Tirana
clear sky
27.5 ° C
27.5 °
27.5 °
34 %
3.6kmh
0 %
Mar
25 °
Mër
25 °
Enj
24 °
Pre
25 °
Sht
29 °
E martë, 21 Shtator, 2021
spot_img

Njoftoi konferencën urgjente, Luan Rama e anulon për një orar tjetër

spot_img

Lajme të ngjashëm

LSI njoftoi një konferencë urgjente pas asaj që mbajti Luan Rama në orën 12:30. Mirëpo, LSI ka lajmëruar se ka anuluar daljen në media për një orar tjetër.

Nuk dihet se çfarë do diskutojë Luan Rama në konferencë, por në këtë periudhë situata është shumë e acaruar ndërmjet LSI-së dhe PS-së.

“Ndjese/ konferenca e njoftuar per ne oren 14:00 anullohet per nje orar tjeter”, thuhet në njoftimin e LSI-së për median.

Më shumë

spot_img