Hapësire reklamuese

Aktualitet

Njoftoi konferencën urgjente, Luan Rama e anulon për një orar tjetër

Shkruar nga Newsbomb

LSI njoftoi një konferencë urgjente pas asaj që mbajti Luan Rama në orën 12:30. Mirëpo, LSI ka lajmëruar se ka anuluar daljen në media për një orar tjetër.

Nuk dihet se çfarë do diskutojë Luan Rama në konferencë, por në këtë periudhë situata është shumë e acaruar ndërmjet LSI-së dhe PS-së.

“Ndjese/ konferenca e njoftuar per ne oren 14:00 anullohet per nje orar tjeter”, thuhet në njoftimin e LSI-së për median.

Sondazh

Poll

Lexo gjithashtu

Hapësire reklamuese