Tirana
clear sky
14.5 ° C
14.5 °
14.5 °
94 %
0kmh
0 %
Die
30 °
Hën
30 °
Mar
30 °
Mër
28 °
Enj
20 °
E diel, 26 Shtator, 2021
spot_img

Njoftimi i OSHEE: Sot dhe nesër disa zona të Tiranës pa drita, ja oraret

spot_img

Lajme të ngjashëm

09:00-12:00/ rruga ‘Myslym Keta’, rruga ‘Tahsim Shehu’, rruga ‘Ramazan Disha’

 

Më shumë

spot_img