Tirana
clear sky
4.5 ° C
4.5 °
4.5 °
24 %
4.1kmh
0 %
Hën
4 °
Mar
6 °
Mër
7 °
Enj
8 °
Pre
9 °
E hënë, 6 Shkurt, 2023

Njoftimi i OSHEE: Ndërpritet energjia elektrike për…

spot_img

Lajme të ngjashëm

Për shkak të remonteve të planifikuara që do të nisin në nënstacionin Gjanë në datat 27-31 gusht, disa zona në Korçë do të preken nga kufizimet e energjisë elektrike. Ky remont do të ndihmojë në fuqizimin e rrjetit dhe përmirësimin e furnizimit me energji elektrike për zonat në fjalë.

Punimet do të kryhen në intervalin kohor 09:00-13:00. Në 27 gusht qenë pa energji  fshatrat: Voskop, Dersnik, Polena

Në 28 gusht, pa energji do të jenë fshatrat: Kamenice, Dvoran

Në 29 gusht, pa energji do të jetë fshati Bellovodë

Punimet në nenstacionin do të kryhen në 30 gusht ora 09:00-00-13:00. Pa energji do të jenë: Bashkia Maliq, Komuna Libonik, Fshati Vloçisht, Drithas

Më shumë


spot_img

spot_img