Tirana
broken clouds
16.5 ° C
16.5 °
16.5 °
88 %
0kmh
75 %
Mër
27 °
Enj
25 °
Pre
26 °
Sht
25 °
Die
23 °
E mërkurë, 29 Shtator, 2021
spot_img

Njoftimi i OSHEE: Ja zonat në Tiranë ku do të ketë ndërprerje të energjisë në 5 dhe 6 gusht

spot_img

Lajme të ngjashëm

Prej disa kohës, në qytetin e Tiranës po bëhen rikonstruktime të kabinave dhe rrjetit elektrik. Si pasojë, në zona të caktuara do të ndërpritet energjia elektrike.

OSHEE ka bërë lajmërimin e radhës për datat 5-6 gusht, ku do të stakohet energjia në disa zona në kryeqytet.

Njoftim për abonentët Tiranë

Për shkak të punimeve për rikonstruksionin e kabinave, investim që pritet të rrisë cilësinë e furnizimit me energji në qytetin e Tiranës, në datat 5-6 gusht do të stakohet energjia në këto zona në kryeqytet

5 gusht

09:00-15:00

rruga “Mahmut Xhelili” pranë Hipotekës, rruga “Ali Demi”, zona midis rrugës “Fortuzi” dhe rrugës “Mine Peza”, rruga “Mine Peza”, rruga e Durrësit pranë ish- Kafe “Flora”

6 gusht

09:00-15:00

Zona midis rrugës “Fortuzi” dhe rrugës “Mine Peza”, rruga “Qemal Stafa”

Më shumë

spot_img