NJOFTIM I RËNDËSISHËM: Nesër do jenë pa energji elektrike këto zona të Tiranës

Publikuar tek: aktualitet, më 15:46 24-04-2017 NJOFTIM I RËNDËSISHËM: Nesër do jenë pa energji elektrike këto zona të Tiranës

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike, OSHEE, njofton se nesër në datën 25 prill do të kryhen punime në disa nstacione në kryeqytet në kuadër të investimeve në rrjetin e shpërndarjes.

Punime në n/stacionin Farkë, ora 09:00-14.00

Pa energji do të jenë fshatrat: Picallë, Vishnjë, Arbanë dhe deri në Baldushk.

Punime në n/stacionin Rajonal, ora 10:00-14.00

Pa energji do të jenë: rruga “Njazi Meka”, rruga “Niko Avrami”, rruga “Halit Bega” .

Sondazh

Më shumë në këtë kategori: « KQZ punëson dhe trajnon Personat me Aftësi të Kufizuar. Biba: Do kenë dhomat e fshehta dhe maskat me alfabetin braille
Gruaja shtatzënë ishte nisur drejt maternitetit por bllokohet nga protestuesit, lë makinën dhe ikën në këmbë (VIDEO) »
Article Logic
Execution time: 0.012397050857544
array(1) { ["section"]=> string(83) "njoftim-i-rendesishem-neser-do-jene-pa-energji-elektrike-keto-zona-te-tiranes-76279" }