Tirana
broken clouds
7.5 ° C
7.5 °
7.5 °
76 %
1kmh
75 %
Mar
10 °
Mër
10 °
Enj
12 °
Pre
9 °
Sht
9 °
E martë, 7 Dhjetor, 2021
spot_img

Njoftim i rëndësishëm: Këto janë 12 fluturimet e konfirmuara për nesër nga Rinasi, lejohen të udhëtojnë vetëm…

digitalb
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

87d344221b71f222a1db14668e52f8ac

12 fluturime nga Tirana me destinacione të ndryshme në vendet e Bashkimit Europian janë konfirmuar për ditën e nesërme.

Vetëm nënshtetasit e BE dhe rezidentët në këto vende lejohen të udhëtojnë.

Njoftimi i plotë:

Aeroporti i Rinasit i bën thirrje pasagjerëve që përpara fluturimit të kontaktojnë me kompanitë ajrore përkatëse.

12 Fluturimet e konfirmuara 29.06.2020

Tirana International Airport njofton se fluturimet e konfirmuara për ditën e hene janë:

Air Albania – Tiranë – Romë dhe kthim

Albaëings – Tiranë – Firence dhe kthim

Albaëings – Tiranë – Bari dhe kthim

Aegean – Tiranë – Athinë dhe kthim

Ëizz Air – Tiranë – Dortmund dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Milano dhe kthim

Albaëings – Tiranë – Venecia dhe kthim

Albaëings – Tiranë – Rimini dhe kthim

Air Serbia – Tiranë – Beograd dhe kthim

Austrian  – Tiranë – Vjenë dhe kthim

Ëizz Air – Tiranë – Bolonja dhe kthim

Air Albania – Tiranë – Bolonja dhe kthim

Ju lutemi pasagjerëve të kontaktojnë kompanitë ajrore përpara çdo udhëtimi dhe shtetet pritëse për rregullat e karantinës dhe të respektojnë protokollet e higjenës. Maskat janë të detyrueshme.

Lejohen të udhëtojnë vetëm rezidentët në Bashkimin Europian dhe nënshtetasit EU.

Ju faleminderit për bashkëpunimin.

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_img
spot_img
digitalb
spot_img
spot_img