Tirana
overcast clouds
13.5 ° C
13.5 °
13.5 °
77 %
0.5kmh
90 %
Die
19 °
Hën
20 °
Mar
21 °
Mër
21 °
Enj
15 °
E shtunë, 16 Tetor, 2021
spot_img

Njoftim i rëndësishëm i OSHEE, Elbasani nesër pa drita (ORARET)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Remonti do të kryhet gjatë intervalit kohor 10:00-14:00 dhe kështu pa drita do të jenë: Bathës, Kuqan, Llixha, Pompa Uji Shirgjan, Tregan, Trepsenisht, Gjinar, Zavalinë, Bodur, Jeronisht, Kamican, Lleshan, Pashtresh, Fushë Kuqe, Shelcan, Xhibresh.

 

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img