Tirana
clear sky
-2.5 ° C
-2.5 °
-2.5 °
50 %
2.6kmh
0 %
Sht
5 °
Die
5 °
Hën
3 °
Mar
4 °
Mër
6 °
E shtunë, 22 Janar, 2022

Njoftim I PAPRITUR nga Ministria e Shëndetësisë, ndryshon orari: Ja kur do të bëhet përditësimi i të dhënave për Covid-19

spot_img
spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Ministria e Shëndetësisë njofton se përditësimi i të dhënave për Covid-19 në Shqipëri, në 24 orët e fundit, do të bëhet në orën 16.00.

Nisur nga fluksi i punës në ISHP thuhet në njoftim, ku po punohet pa ndërprerje ditë dhe natë, përditësimi i situatatës si pasojë e Covid-19 do të bëhet çdo ditë në orën 16.00, duke nisur nga sot, 18 korrik.

Njoftimi i Ministrisë së Shëndetësisë:

Pershendetje

Nisur nga fluksi I punes 24/7 ne Institutin e Shendetit Publik, ku po punohet pa nderprerje ne cdo ore te dites dhe nates prej me shume se 4 muajsh si dhe nisur nga zgjerimi i kapaciteteve te testimit dhe per te permbushur raportimin 24 ore, perditesimi I situates se shkaktuar si pasoje e COVID19, duke filluar nga dita e shtune, date 18 Korrik e ne vijim, do te jete live ne oren 16:00 ne ERTV, ne faqen e Facebook te Ministres Manastirliu si dhe per median.

Duke ju falenderuar per mirekuptimin, ju uroj fundjave te mbare!

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img
spot_img