Tirana
clear sky
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
34 %
6.7kmh
0 %
Hën
17 °
Mar
20 °
Mër
20 °
Enj
21 °
Pre
21 °
E hënë, 25 Tetor, 2021
spot_img

Njihuni me gjyshen në prag të 100-ave që ju bën “zbor” të rinjve (VIDEO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

Kjo është Nanammal, një gjyshe 98-vjeçare nga qyteti indian jugor i Coimbatore-it.

Edhe pse në një moshë të vjetër, ajo duket mjaft energjike dhe ka një trup tepër elastik. Sipas VOA, këtë veçori ajo e shfrytëzon çdo ditë duke trajnuar të rinjtë të bëjnë një jetë më aktive duke praktikuar jogën.

[iframe src=”https://www.facebook.com/plugins/video.php?href=https%3A%2F%2Fwww.facebook.com%2Fzeriamerikes%2Fvideos%2F10155009420359536%2F&show_text=0&width=560″ width=”560″ height=”315″ style=”border:none;overflow:hidden” scrolling=”no” frameborder=”0″ allowTransparency=”true” allowFullScreen=”true” ]
spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img