Tirana
clear sky
10.5 ° C
10.5 °
10.5 °
82 %
1.5kmh
0 %
Mër
21 °
Enj
21 °
Pre
22 °
Sht
23 °
Die
17 °
E mërkurë, 20 Tetor, 2021
spot_img

Njihet si e dashura e Feros, ja me cilin këngëtar është parë më herët (FOTO)

spot_img
spot_img

Lajme të ngjashëm

d38630ee45977fe604281beaaa3d8ba8

Modelja Arbenita Ismajli është  në një ndër personazhet më të komentuar të showbizit shqiptar.

Ajo për të gjithë njihet si  e dashua e reperit të njohur Fero.

Mirëpo, me siguri e kishit harruar ku e keni parë Arbenitën para se të bëhej e dashura e Feros. Modelja është shfaqur në publik në vitin 2015 në klipin e këngëtarit të njohur 2Ton, ‘Ani nasht’.

Ajo shfaqet në skenat e klipit e veshur me një fustan rozë të ngushtë, teksa ecën rrugëve të qytetit dhe 2Ton e ndjek nga pas.

Screenshot_1.png

spot_imgspot_img

Më shumë

spot_imgspot_img
spot_img
spot_img
spot_img