Tirana
broken clouds
18.5 ° C
18.5 °
18.5 °
100 %
1kmh
75 %
Die
28 °
Hën
27 °
Mar
26 °
Mër
25 °
Enj
24 °
E diel, 19 Shtator, 2021
spot_img

Njihet si djali i ëmbël i baladave, habit Ylli Limani: E kam gënjyer për ta futur në shtrat

spot_img

Lajme të ngjashëm

45dfb88779b60b4eac2ef3995eb46c62

Ylli Limani është një ndër këngëtarët që ka thyer shumë zemra me këngët e tij prekëse dhe vokalin e ëmbël.

Së fundmi, Ylli është pjesë e emisionit ‘Xing me Ermalin’, që do të transmetohet gjatë ditës së shtunës.

Në një nga lojrat e organizuara nga Ermali, Ylli është pyetur nga  moderatori se nëse ka gënjyer ndonjë vajzë për ta futur në shtrat.

Përgjigja e këngëtarit, i ka habitur të gjithë sepse Ylli njihet nga këngët si djali, i cili vuan nga dashuria.

‘Po’, ka pohuar Limani.

Lexo edhe:

Nuk ka lajme të lidhura për këtë lajm

Më shumë

spot_img